Produkt

"Rainbow" - to najwyższej jakości uniwersalne urządzenie czyszcząco - filtrujące z hydrosystemem.

Od 1936r. produkowany wyłącznie przez amerykańską firmę RAXAIR LLC i wyłącznie na terenie USA. 75 lat tradycji, doświadczeń, pracy naukowców w jednej dziedzinie. Rainbow to z pewnością najwyższa jakość. Zdobył zadowolonie milionów Klientów na całym świecie. W Polsce dostępny od 1990r.

Rainbow serii E2 Black - to najnowsza wersja Rainbow. Dzieki najnowocześniejszej technologii, zastosowaniu separatora, wody i neutralizatora Heppa jest światowym liderem w dziedzinie sprzątania kurzu domowego. Bardzo prosty w obsłudze i tani w eksplatacji. Przy użyciu dwóch litrów wody fenomenalnie oczyszcza i filtruje powietrze z kurzu,roztoczy i pochodnych. Idealnie stabilizuje wilgotność powietrza, jonizuje. Dzieki zastosowaniu olejków aromatycznych uzyskujemy przyjemną aromaterapię. Stosując olejki inhalacyjne uzyskujemy idealną i skuteczną inhalację!

Idealny dla osób cierpiących na alergię.

Rainbow wyposażone w akcesoria stanowi najskuteczniejszy na rynku system wodny do usuwania kurzu domowego! Wystarczy wlać (do zbiornika R) dwa litry wody i włączyć. 

Najnowszy silnik indukcyjny o mocy zaledwie 875 WAT i potężnych obrotach separatora 25000 / min. momentalnie usuwają kurz, roztocza, drobiny sierści zwierząt domowych. Stosujac odpowiednie szczotki idealnie wytrzepiemy dywany, wykładziny, materace, oczyścimy i przewietrzymy pościel pozbywając się zalegajacych roztoczy i ich odchodów. Dodatkowo łatwo upierzemy dywany i wykładziny oraz umyjemy twarde podłogi! Polecamy stosowanie firmowych płynów do prania i mycia podłóg, ponieważ są skuteczne i zapewniają komfort użycia. Używając dezodorantu Rainbow usuniemy nieprzyjemne zapachy smażonej cebuli, ryb, tytoniu, farb oraz wile innych!

Sprzątanie Rainbow to gwarantowane oszczędności i korzyści!  To inwestycja zapewniająca bezpieczeństwo i zdrowie ZDROWIE DLA NAS I NAJBLIŻSZYCH !!!

TEL. 608 206 602